Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Brixen
Burgerhof

Burgerhof

wiejska gospoda w Brixen 

Opis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Opis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalOpis gospodarstwa - Burgerhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Burgerhof
Rodzina Johannes Meßner
Untereben 1
39042 BrixenBrixen
Tel. kom. +39 388 8984818
info@burgerhof-messner.com www.burgerhof-messne...
dodaj do przechowalni
Roter Hahn
Godziny otwarcia
Czynne od połowy września do 2. weekendu adwentu, jak również od początku kwietnia do końca czerwca. Godziny otwarcia: piątek od godz. 18.00, sobota od godz. 12.00 i niedziela od godz. 11.00 do 15.00. Na jesieni czynne także w czwartki od godz. 18.00. Mile widziane rezerwacje. W innych terminach przyjmujemy chętnie rezerwacje dla grup powyżej 20 osób.
Sprzedaż lokalna: wino i półmiski mięs z młodej wołowiny.
loading

Proszę podzielić się z nami swoją opinią!

Oceny powinny odpowiadać prawdzie i należy je formułować w sposób klarowny. Zespół Roter Hahn zastrzega sobie prawo do usunięcia ocen, które są obraźliwe, zostaną uznane za reklamę, naruszają ustalone przez nas zasady.

Zasady zgłaszania ocen

Wasza ocena

Nagłówek
*
Komentarz
*
1500
dowolna ilość znaków

Ogólne wrażenie

Ogólne wrażenie *

Szczegółowa ocena

Jak smakowały Państwu potrawy?*
Jak smakowały Państwu napoje?*
Jak odebrali Państwo gościnność i obsługę ze strony rodziny gospodarzy?*
Czy przy zamawianiu potraw i napojów polecano Państwu produkty pochodzące z gospodarstwa?*
Stylowe, przytulne miejsce z atmosferą gospodarstwa wiejskiego*
Dodatkowe informacje
Jaką potrawę lub jakie potrawy Państwo polecają?
Czy ta gospoda oferuje dania wegetariańskie?
Czy w gospodzie prowadzona jest sprzedaż produktów?

Dodaj zdjęcia

Maksymalny rozmiar pliku 3MB
Dozwolone formaty : JPG , GIF, BMP
Dodaj kolejny plik

Pola obowiązkowe

Twoje imię i nazwisko
*
Adres e-mail
*
Kiedy byli Państwo w ocenianej gospodzie?
*
*Wymagane pola
> Oceń tę gospodę >
Samochodem
Jadąc z Bolzano, należy skręcić w lewo na czwartym skrzyżowaniu, potem kolejny raz w lewo koło wioski dziecięcej SOS, a następnie skręcić w prawo za rezydencją „Thalhofer“. Potem ok. 1,5 km prosto aż do winiarni (droga wyszyldowana).
Pieszo
Z Vahrn i Pinzagen trasą Keschtnweg (z obu miejscowości ok. 1 godz.) lub z Brixen obok tyrolskiej wioski dziecięcej SOS (ok. 40 min.) do gospodarstwa Burgerhof.
Podręczny szkic dojazdu