X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Obermoserhof

wiejska gospoda w Feldthurns 

Obermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Obermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Obermoserhof
Rodzina Hans Dorfmann
Schnauders 26
39040 FeldthurnsFeldthurns
Telefon +39 0472 855215
Tel. kom. +39 333 8409162
info@obermoserhof.it www.obermoserhof.it
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte przez cały rok na zamówienie. Od początku kwietnia do 20 maja w soboty otwarte od godz. 12:00. Od połowy września do połowy grudnia otwarte od środy do piątku od godz. 17:00 oraz w weekendy od godz. 12:00. W poniedziałki i wtorki zamknięte. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.
Twoja wiadomość
*
Wybierz odpowiedź Język
*
Tytuł
*
imię
*
Nazwisko
*
Ulica
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Kraj
*
Adres e-mail
*
Telefon
 
Wprowadź numer znjadujący się obok (ochrona antyspamowa)*
 
*
* Wymagane pola
Samochodem
Od zjazdu z autostrady Klausen w kierunku Feldthurns w centrum Feldthurns skręcić w lewo na Schnauders. Droga biegnie pod górę przez około 2 km. Gospodarstwo Obermoserhof znajduje się powyżej wyciągu narciarskiego "Maders", po lewej stronie.
Pieszo
Z Kastanienweg odchodzi ścieżka na Obermoserhof do restauracji Wöhrmaurer kierunek Schnauders. Po około 40 minutach można dotrzeć do gospody. Z Obermoser można dojechać w około 5 minut do "Fös-Kirchlein".
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Obermoserhof w Feldthurns

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player