X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Percha
Niedristhof

Niedristhof

wiejska gospoda w Percha 

Niedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Niedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - DolomitenNiedristhof - Percha - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Niedristhof
Rodzina Margareth und Paul Niederwolfsgruber
Aschbach 2
39030 PerchaPercha
Telefon +39 0474 401163
Tel. kom. +39 340 1782734
www.niedristhof.it
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Gospoda jest otwarta przez cały rok w południe i wieczorami. Od 6 stycznia do połowy lutego - zamknięte. Zamknięte w poniedziałki. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
W gospodarstwie można kupić: “Kaminwurzen” (wędzoną wędlinę), syropy.
Twoja wiadomość
*
Wybierz odpowiedź Język
*
Tytuł
*
imię
*
Nazwisko
*
Ulica
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Kraj
*
Adres e-mail
*
Telefon
 
Wprowadź numer znjadujący się obok (ochrona antyspamowa)*
 
*
* Wymagane pola
Samochodem
Z Bruneck w kierunku Innichen minąć Percha i po ok. 2 km skręcić w lewo w kierunku Nasen/Aschbach. Następnie górską drogą około 4 km w kierunku Aschbach.
Pieszo
Z przysiółka Nasen drogą 22A do gospody Niedrist (czas: ok. 1 godz.). Z gospody można dotrzeć w ciągu około 1 godziny do Erdpyramiden w Percha.
Podręczny szkic dojazdu