X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Vahrn
Griesserhof

Griesserhof

wiejska gospoda w Vahrn 

Griesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Griesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalGriesserhof - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Griesserhof
Rodzina Paul Huber
Griessweg 5
39040 VahrnVahrn
Telefon +39 0472 834805
Tel. kom. +39 339 6691485
griesserhof@brennercom.net www.griesserhof.it
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte od 6 września do 7 stycznia. Zamknięte we wtorki. Od 8 stycznia do 25 lutego otwarte od piątku do niedzieli. Wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.
W gospodarstwie można kupić: wino.
Twoja wiadomość
*
Wybierz odpowiedź Język
*
Tytuł
*
imię
*
Nazwisko
*
Ulica
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Kraj
*
Adres e-mail
*
Telefon
 
Wprowadź numer znjadujący się obok (ochrona antyspamowa)*
 
*
* Wymagane pola
Samochodem
Jadąc z Brixen (Bressanone), na końcu miejscowości Vahrn skręcić w prawo, po 100 m po lewej stronie jest "Buschenschank". Jadąc od północy, przy wjeździe do Vahrn skręcić w lewo (zwrócić uwagę na znaki).
Pieszo
Z Brixen (Brassenone) przez klasztor Neustift (czas: ok. 30 min). Z Griesserhof można dotrzeć przez Riggertal do Vahrner See (czas: ok. 50 min). Szlak rowerowy Eisacktaler prowadzi bezpośrednio tuż obok gospodarstwa.
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Griesserhof w Vahrn

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player