X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Sand in Taufers
Kofler zwischen den Wänden

Kofler zwischen den Wänden

wiejska gospoda w Sand in Taufers 

Kofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Kofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - urlop w gospodarstwie - Dolomiten
Kofler zwischen den Wänden
Rodzina Hecher
Ahornach 53
39032 Sand in TaufersSand in Taufers
Telefon +39 347 4924997
info@kofler-zd-waenden.com www.kofler-zd-waende...
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Czynne przez cały rok do godz.19:00. Od listopada do końca maja w czwartki dzień wolny. Od połowy stycznia do połowy maja zamknięte. Zaleca się rezerwację.
Opis gospodarstwa
Jest to jedno z najatrakcyjniej położonych gospodarstw górskich w Południowym Tyrolu, a jego długa historia sięga XVI wieku. Gospodarstwo zlokalizowane jest w ustronnym miejscu, na wysokości 1.530 m n.p.m., na przełęczy między miejscowościami Ahornach i Rein in Taufers, pośród imponujących szczytów górskich. "Kofler zwischen den Wänden" jest dobrze znanym i popularnym miejscem na wycieczki o każdej porze roku. Gospodarstwo zajmuje się również agroturystyką.
Jedzenie i picie
Speck, "Kaminwurzen", szary ser Graukäse, podawane z domowym masłem i ciemnym pieczywem. Zupa gulaszowa, wybór knedli, różne omlety, "Kaiserschmarrn" z żurawiną i jajka sadzone ze speckiem. Strudel i maślanka. Soki: miętowy, z czarnego bzu, malinowy, z czarnej porzeczki.
Samochodem
W Sand w Taufers skręcić w prawo w kierunku Ahornach. W Ahornach podążać za znakami i po około 5 km dojeżdżamy do gospody.
Pieszo
Z Ahornach drogą 6c (czas: ok. 1 godz.) lub z Rein drogą 6c (czas: ok. 2 godz.) albo z Tobel również drogą 6c (czas: ok. 1,5 godz.), dochodzimy do gospody.
Podręczny szkic dojazdu