Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Nowości i ciekawostki
„Wiejskie przySMAKI“

Wiadomosci z chlopskiego swiata Poludniowego Tyrolu

23.10.2020 - „Wiejskie przySMAKI“

od rolnika z Południowego Tyrolu
Bywalcy od dawna znają wyśmienitą kuchnię Południowego Tyrolu oraz jakość wiejskich, naturalnych produktów. W folderze „Wiejskie przySMAKI“, można znaleźć producentów sprzedawców. To prawdziwe „the Best of“ spośród producentów posiadających niewielkie gospodarstwa. „ Znaku Czerwonego Koguta’ mogą używać jedynie ci rolnicy, którzy w oparciu o najlepsze surowce wytwarzają wysokiej jakości produkty, i tylko tacy zostali uwzględnieni w naszym folderze“, mówi dr Hans J. Kienzl, kierownik marketingu Zrzeszenia Rolników Południowego Tyrolu. Surowce pochodzą prawie wyłącznie z gospodarstwa danego producenta, a jakość produktów jest corocznie kontrolowana przez niezależną komisję.

Rękodzieło ludowe jest w gospodarstwach „Czerwonego Koguta“ na czasie. Rolnictwo bliskie naturze, którą czuć w smaku. Dr Hans J. Kienzl: „Folder ma pomóc konsumentom ceniącym sobie jakość i pragnącym wspierać lokalną produkcję.“

> zamówienie bezpłatnego folderu "Delikatesy od chłopa"
> Produkty najwyższej jakości od chłopa

Nasze archiwum