Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Nowości i ciekawostki
Katalog 2020 Urlop w gospodarstwie agroturystycznym

Wiadomosci z chlopskiego swiata Poludniowego Tyrolu

02.01.2020 - Katalog 2020 - Urlop w gospodarstwie agroturystycznym

Urlop w gospodarstwie 2020
Urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu oznacza: śniadanie na bazie domowych produktów, mycie się w świeżej, źródlanej wodzie, mile spędzony czas w obszernym apartamencie z pięknym widokiem, woń siana lub śnieżnego powietrza. Tu zasmakujesz prawdziwie wiejskiego życia. Gwarantuje to marka „Czerwony Kogut“. W nowym katalogu 2020 przedstawiono 350 gospodarstw agroturystycznych reprezentujących kulturę wsi w Południowym Tyrolu.

Tu zasmakujesz prawdziwie wiejskiego życia. Gwarantuje to marka „Czerwony Kogut“. W nowym katalogu 2020 przedstawiono 350 gospodarstw agroturystycznych reprezentujących kulturę wsi w Południowym Tyrolu.

Wszystkie gospodarstwa spod znaku „Czerwonego Koguta“ łączy autentyczne kultywowanie wiejskiej kultury, szeroka oferta domowych produktów oraz serdeczna gościnność. Ilość symbolicznych kwiatów (od jeden do czterech) w katalogu to informacja o jakości gospodarstwa. 144-stronicowy katalog będący swoistym przewodnikiem po wiejskich obszarach Południowego Tyrolu zawiera wiele informacji, wskazówki dotyczące dojazdu i przejrzyste mapy
Katalog jest wysyłany bezpłatnie, a można go zamówić w zakładce Katalogi. Mogą Państwo przeglądać gospodarstwa online dzięki wyszukiwarce internetowej z wyszukiwarki.

Nasze archiwum