Zgodnie z dyrektywą 2009/136/WE informujemy, że strona ta wykorzystuje własne techniczne pliki cookie oraz korzysta z plików cookie osób trzecich w celu umożliwienia efektywniejszego poruszania się po stronie oraz prawidłowego korzystania z niej.
Home
Nowości i ciekawostki
Interaktywna mapa online Południowego Tyrolu

Wiadomosci z chlopskiego swiata Poludniowego Tyrolu

06.06.2019 - Interaktywna mapa online Południowego Tyrolu

Interaktywna mapa online Południowego Tyrolu
Dzięki nowej, interaktywnej mapie Południowego Tyrolu można teraz jeszcze łatwiej zaplanować swój urlop. Na jednej mapie zamieszczono wszystkie gospodarstwa agroturystyczne, gospody, bezpośrednich sprzedawców najwyższej jakości produktów jak również warsztaty rękodzielnicze.
 
Proszę wybrać preferowany region wypoczynkowy, rodzaj gospodarstwa, liczbę kwiatków i czas planowanego urlopu, a my wskażemy wszystkie dostępne gospodarstwa. Dzień najlepiej zacząć na przykład od pożywnego wiejskiego śniadania. Wystarczy więc jedno kliknięcie na „śniadanie”, aby znaleźć odpowiednie gospodarstwo.
 
Absolutną nowością są różne możliwości spędzania wolnego czasu i atrakcje czekające na odkrycie w pobliżu gospodarstw. W okienku informacyjnym znaleźć można pożyteczne informacje o wybranych rozrywkach, opisy drogi i dojazdu oraz odległości do różnych gospodarstw. Gama atrakcji jest bardzo zróżnicowana, począwszy od pomników przyrody jak np. piramid ziemnych Ritten przez sport na świeżym powietrzu w formie np. wspinaczki żelazną percią Peitlerkofel aż po atrakcje kulturalne takie jak miasteczko Glurns.
 
Dobrej zabawy podczas wyszukiwania życzy zespół „Roter Hahn”!
 
Przejdź do interaktywnej mapy Południowego Tyrolu!
(Interaktywna mapa Południowego Tyrolu jest dostępna w języku angielskim, niemieckim i włoskim).
 

Nasze archiwum