X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Jazda konna podczas zimowego urlopu

Jazda konna w Południowym Tyrolu

Jazda konna w zimie
Ten, kto myśli, że na koniu jeździ się tylko latem, jest w błędzie. Konna wycieczka w zimowym krajobrazie, poprzez zaśnieżone wsie i idylliczne leśne płazowiny stanowi niezapomniane przeżycie – słońce grzejące w plecy i widok gór Południowego Tyrolu.

Siedząc na grzbiecie halflingera czujesz zapach wolności i zwiedzasz różne regiony Południowego Tyrolu. Również podczas zimowego urlopu można poznać z bliska ludową kulturę tego regionu. Po wspaniałym śniadaniu chłopskim, na które składają się produkty z własnego gospodarstwa, fani jazdy konnej z pierwszej ręki już w stajni dowiadują się, jak obchodzić się z tymi szlachetnymi zwierzętami. Nauka jazdy konnej odbywa się bezpośrednio na dziedzińcu. Gospodarze chętnie towarzyszą gościom również podczas przejażdżki konnej po okolicy.

Wybierz gospodarstwo z ofertą jazdy konnej w Południowym Tyrolu jako punkt wyjściowy zimowego urlopu:
> Urlop w wyspecjalizowanym gospodarstwie rolnym z ofertą jazdy konnej
> Gospodarstwa rolne z ofertą „Jazda konna możliwa cały rok"

Jazda saniami zaprzezonymi konmi

Zimowa jazda saniami ciagnietymi przez konia
Przykryci cieplymi kocami podczas romantycznej jazdy saniami przez Tyrol Poludniowy podziwiamy równiez piekne, zasniezone krajobrazy. Specjalistyczne gospodarstwa z oferta jazdy konnej oferuja swoim gosciom regularne przejazdzki saniami w uroczym zimowym krajobrazie.