X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
Home
Roter Hahn

Marka Roter Hahn

Nasza misja

"Staramy sie choc troche przyblizyc wiejski styl zycia w Poludniowym Tyrolu!“

Poznac prawdziwe gospodarstwo

„Roter Hahn“ oferuje mozliwosc spedzenia pelnych wrazen, radosnych chwil w milej, domowej atmosferze. Najwazniejsze elementy naszych ofert:

  • gospodarstwa prowadzace dzialalnosc rolna,
  • dostepnosc produktów wytworzonych w gospodarstwie,
  • prawdziwa goscinnosc.


Marka „Czerwony Kogut“ gwarantuje jakosc i transparentosc, które zapewnia poprzez formulowanie surowych kryteriów jakosciowych oraz przeprowadzanie regularnych kontroli.

Cel

Celem marki "Roter Hahn" jest długotrwała promocja trzech rodzajów działalności dodatkowej południowotyrolskich gospodarstw.

W małych gospodarstwach włacicielom coraz trudniej utrzymać się z samego tylko rolnictwa. W związku ze spadającymi cenami produktów rolnych coraz więcej gospodarzy musi poszukiwać innych rodzajów działalności. Praca zarówno w gospodarstwie, jak i poza nim oznacza podwójne obciążenie dla rodzin. Chodzi zatem o to, aby wesprzeć gospodarstwa w uzyskiwaniu dodatkowego dochodu w ramach ich podstawowej działalności i zapewnić zrównoważony rozwój wiejskigo środowiska w Południowym Tyrolu.

Historia

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player

W 1999 roku powstaje marka Czerwony Kogut. Liczba łóżek w gospodarstwach agroturystycznych wynosiła w tamtym roku 15.067, odnotowano 108.535 gości i 797.688 noclegów.