X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Wargerhof

wiejska gospoda w Mölten 

Wargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Wargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Wargerhof
Rodzina Schwarz Götsch
Schlaneiderstr. 12
39010 MöltenMölten
Telefon +39 349 2672535
faks +39 0471 667389
info@wargerhof.com www.wargerhof.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte przez cały rok od piątkowego popołudnia do niedzieli. Zamknięte od połowy listopada do końca lutego i od początku czerwca do połowy lipca. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
Opis gospodarstwa
Z gospodarstwa Wargerhof leżącego na płaskowyżu Möltner Berg rozciąga się panorama w dół na dolinę Etsch (Adygi). To tu, w starannie odnowionych pomieszczeniach zabytkowego, XVI-wiecznego gospodarstwa rodzina Götsch otworzyła swoją gospodę. Ukoronowaniem jej niepowtarzalnej atmosfery są serwowane przez gospodarzy doskonałe dania mięsne (mięso z domowej hodowli).
Jedzenie i picie
Chleb domowej roboty, "Kaminwurzen", speck, wędzone mięso wołowe, knedle (nadzienie - w zależności od sezonu), domowe ciasta. Na zamówienie: żurek, "schwarzplentener Riebl". Wiosną: różne potrawy ze szparagów, dania mięsne z wołowiny, cielęciny, koźlęciny, jagnięciny i wieprzowiny. Jesienią: domowa kiełbasa z kapustą. Soki: z mięty pieprzowej, z czarnego bzu, malinowy, z melisy.
Samochodem
Jechać z Terlan przez Mölten dalej w kierunku Schlaneid. 300 m po wyjechaniu z Mölten skręcić w prawo w wąską drogę (uważać na znak). 200 m dalej znajduje się gospoda.
Pieszo
Z centrum miejscowości Mölten drogą nr 13 do gospody (czas: 15 min). Z gospodarstwa prowadzi także pętla: przez Mölten i Gschleier z powrotem do punktu wyjścia (czas: około 1 godziny).
Podręczny szkic dojazdu