X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Brixen
Villscheiderhof

Villscheiderhof

wiejska gospoda w Brixen 

Villscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Villscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Villscheiderhof
Rodzina Florian Hilpold
Untereben 13
39042 BrixenBrixen
Telefon +39 0472 832037
Tel. kom. +39 347 3415724
info@villscheider.info www.villscheider.inf...
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Czynne od połowy marca do początku czerwca oraz w październiku i listopadzie. Wiosną czynne w piątki od godz. 17:00, w soboty i niedziele od godz. 12:00. Od poniedziałku do czwartku otwarte po wcześniejszej rezerwacji. Jesienią czynne od wtorku do piątku od godz. 17:00, w soboty i niedziele już od 12:00. W poniedziałek nieczynne.
W gospodarstwie można kupić: wino.
Opis gospodarstwa
"Buschenschank" Villscheiderhof, usytuowany przy słynnej Kastanienweg [kasztanowy szlak], spogląda w w dół na biskupstwo Brixen (Bressanone). Na gości oczekuje rodzina Hilpold, która w salonie lub na tarasie serwuje wyśmienite dania i wyborne wina.
Jedzenie i picie
Chleb domowej roboty, "Kaminwurzen", speck, ziemniaki gotowane, tradycyjne danie z wołowiny, zupy i knedle, "Schlutzer", "Krapfen". Jesienią: zupa jęczmienna, półmisek mięs z kapustą, kiełbasy, kasztany. Wiosną: na przemian "Żurek", placki ziemniaczane "Blattlen" z kapustą, "Tirtlen", "Bauerngröstl", dania z dziczyzny, pieczonej wołowiny, wieprzowiny lub jagnięciny, domowe ciasta. Soki: jabłkowy, z porzeczki i z mięty.
Nasze wina
Sylvaner ’15 odznacza się intensywnie owocowym i kwiatowym aromatem. W smaku niezmiernie ciepłe, długie, o delikatnie zaznaczonej kwaskowatości. Kerner ’15 to typowe wino owocowe. W ustach wykazuje pełnię i orzeźwiającą kwasowość. Zweigelt ’14 jednoznacznie przywołuje w smaku kandyzowane wiśnie w amaretto. W smaku pełne, o mocno wyczuwalnej kwaskowatości.
Samochodem
W Brixen, jadąc z Bozen (Bolzano), na czwartym rondzie skręcić w lewo, minąć „Südtiroler Kinderdorf“ w kierunku "Untereben", jechać drogą pod górę ok. 1,5 km.
Pieszo
Z Vahrn drogą na Keschtn lub drogą 20 (1,5 godz.). Z dworca kolejowego drogą 20 do Pinzagen, stamtąd drogą na Keschtn do St. Cyrill i dalej w dół w kierunku Brixen (1,5 godz.).
Podręczny szkic dojazdu