X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Vahrn
Strasserhof

Strasserhof

wiejska gospoda w Vahrn 

Strasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Strasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Strasserhof
Rodzina Johann Baumgartner
Unterrain 8
39040 Vahrn / NeustiftVahrn / Neustift
Telefon +39 0472 830804
faks +39 0472 830804
info@strasserhof.info www.strasserhof.info
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Od połowy września do początku grudnia otwarte od godz. 15:00 do 23:00. W weekendy czynne od godz. 12:00 do 23:00. Zamknięte w poniedziałki.
W gospodarstwie można kupić: wino.
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Strasserhof leży pośród winnic, powyżej miejscowości Neustift. Można stamtąd podziwiać całą dolinę Brixen (Bressanone). Przytulny salon wykonany w starej boazerii to prawdziwa perełka. Zarówno w jego wnętrzu, jak i na świeżym powietrzu, pod rozłożystym włoskim orzechem, goście Strasserhof po prostu czują się dobrze. Gospodarstwo oferuje także wakacje agroturystyczne.
Jedzenie i picie
Speck, ser, "Kaminwurzen", krupnik, "Schlutzer", kluseczki serowe, kluseczki szpinakowe, peklowane mięso, kiełbasa z kapustą. Na zamówienie: placki ziemniaczane "Blattlen" z kapustą, zupa gulaszowa, Bauernbratl. Soki: jabłkowy, z czarnego bzu, z czarnej porzeczki.
Nasze wina
Müller-Thurgau ’15 to wino owocowo-korzenne. Veltliner ’15 nawiązuje przede wszystkim do jabłek i cytrusów. W ustach mocniej wyczuwalne pieprzowe nuty zapachowe. Sylvaner ’15 to delikatne neutralne wino o subtelnych aromatach nawiązujacych do odmiany Granny Smith. W ustach wyzwala dobroczynne ciepło połączone z orzeźwiającą kwaskowatością. Kerner ’15 cechuje typowa delikatność. W aromacie obecne subtelne nuty jabłkowe, a w tle również gałka muszkatołowa. W smaku przyjemnie gęste o pięknej długości. Portugieser ’15 to wino o owocowym bukiecie z akcetami truskawki i maliny. Zweigelt ’14 jest typowy dla odmiany i nawiązuje do kandyzowanych wiśni w amaretto.
Samochodem
Z Brixen ulicą Pustertalerstraße do Neustift, a następnie przy strzelnicy powyżej Neustift skręcić w prawo. Stamtąd dalej do kaplicy, za którą znajduje się duży parking.
Pieszo
Ścieżka zdrowia do Nössingbühel (ścieżka 8, czas: 1 godz.) zaczyna się w gospodarstwie "Strasserhof", można też zrobić pętlę od Unterrain do Elvas przez Raas i Natz (ścieżka nr 4, czas: ok. 2 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Strasserhof in Vahrn / Neustift

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player