X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Rauthof

wiejska gospoda w Meran 

Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Rauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRauthof - Meran - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Rauthof
Rodzina Josef Fieg
Katzensteinstr. 41
39012 MeranMeran
Telefon +39 0473 244741
Tel. kom. +39 349 2189021
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Od połowy marca do połowy czerwca i od końca września do końca grudnia bez dnia wolnego. Otwarte: poniedziałek i wtorek od godz. 17:00, od środy do niedzieli od godz.12:00. Zalecana rezerwacja.
Opis gospodarstwa
Przyjedż, odetchnij i posmakuj - karczma Rauthof zachwyca wspaniałym panoramicznym widokiem na Meraner Talkessel i uwodzicielskimi zapachami unoszącymi się znad garnków i patelni. Cecha szczególna: z werandy dla gości rozciąga się widok prosto na otwartą kuchnię. Kto jednak woli być zaskoczony serwowanymi tam świeżymi, domowymi produktami, może wybrać odpoczynek w salonie lub na słonecznym tarasie.
Jedzenie i picie
Domowe kiełbaski, speck, cielęcina, tradycyjne danie z wołowiny. "Krapfen", różne ciasta i strudel jabłkowy. W weekend lub na zamówienie: pieczona jagnięcina i żeberka. Wiosną: knedle z sosem porowym, knedle z rzeżuchą ogrodową lub mniszkiem. Jesienią: krupnik, domowa kiełbasa z kapustą, wieprzowina, półmisek wędlin, kasztany. Soki: z czarnego bzu, jabłkowy, gruszkowy.
Nasze wina
Goldmuskateller rocznik ‘16 ma intensywny zapach gałki muszkatołowej i przypomina orzeźwiające cukierki lodowe. Jest eleganckie i soczyste w ustach. Vernatsch rocznik ‘16 jest winem na wskroś owocowym i łagodnym. Vernatsch Selektion rocznik ‘16 to wino nieco bardziej różnorodne i intensywniejsze w zapachu. W ustach przekonuje pełniejszym smakiem. Biały Burgund rocznik ‘16 pachnie ciemnymi owocami leśnymi. Ożywiająca kwaskowatość i wyrazista obecność garbników przydają mu płynności w ustach Lagrein ‘16 ma smak młodego wina.
Samochodem
Ze zjazdu Mebo jechać w kierunku Meran-Süd. Na drugim rondzie skręcić w prawo na Schenna i po 800 m ponownie w prawo na Freiberg. Gospodarstwo znajduje się około 2 km dalej po lewej stronie.
Pieszo
Z Sinich powyżej Gasthof Förstler drogą nr 2 przez Mitterwalderhof w kierunku zamku Katzenstein (czas: 1 godz.) Z zamku Trauttmansdorff (parking autobusowy) w kierunku Freiberg (czas: 1 godz.).
Podręczny szkic dojazdu