X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Ulten
Raffeinhof

Raffeinhof

wiejska gospoda w Ulten 

Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - urlop w gospodarstwie - Meran und Umgebung
Raffeinhof
Rodzina Franz Kaserer
Raffein 467
39016 Ulten / St. WalburgUlten / St. Walburg
Telefon +39 0473 795239
ruchomy +39 348 3124887
raffeinhof@gmail.com dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Czynne od początku kwietnia do końca listopada w niedziele i święta od godz. 12:00. W dni robocze czynne od godz. 14:00. Obiady jedynie na wcześniejsze zamówienie. W grudniu zamknięte. Od stycznia do końca marca czynne wyłącznie w niedziele i święta. Poniedziałki i wtorki są dniami wolnymi.
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Raffeinhof leży na popularnym szlaku „Sunnenseitnweg“, ok. 2 km nad St. Walburg w dolinie Ultental. Z tego miejsca można ogarnąć wzrokiem znajdujący się za doliną krajobraz Ultner Bergwelt. W obydwu nowo urządzonych izbach jest wyjątkowo przytulnie. Kto chce, może tu skosztować tradycyjnej kuchni opartej produktach pochodzących z gospodarstwa, również na zewnętrznym tarasie.
Jedzenie i picie
"Speck, kiełbasa „Kaminwurzen”, ser, masło, różne zupy, potrawy przyprawione dziko rosnącymi ziołami i knedle, zależnie od sezonu. „Kaiserschmarrn“ (omlet cesarski), „schwarzplentener Riebl“ (omlet gryczany), na wcześniejsze zamówienie „Muas”. W weekendy potrawy z własnej wołowiny. Własnej produkcji strucle i ciasta. Soki: z czarnego bzu, z porzeczki, z renklody. "
Samochodem
Idąc od strony Lana, krótko przed centrum St. Walburg (za mostem) skręcić w prawo, a następnie przez 2 kilometry trzymać się drogi (wypatrywać tablicy informacyjnej)
Pieszo
Od St. Walburg szlakiem nr 10, mijając Breitenbergermühle, aż do ulicy, a następnie w lewo do gospody (ok. 50 minut).
Podręczny szkic dojazdu