X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Pschnickerhof

wiejska gospoda w Villanders 

Pschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Pschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - EisacktalPschnickerhof - Villanders - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Pschnickerhof
Rodzina Urban Kainzwaldner
Sauders 39
39040 VillandersVillanders
Telefon +39 347 8351009 (0472 843498)
faks +39 0472 843498
Info@pschnickerhof.it www.pschnickerhof.it
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte nieprzerwanie od 1 września do 27 listopada. Zalecamy wcześniejszą rezerwację. Przez okres Wielkanocy i Zielonych Świątek czynne po wcześniejszej rezerwacji. W pozostałych okresach roku chętnie przyjmujemy rezerwację dla grup powyżej 10 osób.
W gospodarstwie można kupić: destylaty i likiery.
Opis gospodarstwa
Pschnickerhof położony jest pośród gajów kasztanowych i winnic. Kogo nie zniechęci trudna do wymówienia nazwa gospody, ten w nagrodę będzie mógł się podelektować różnymi pysznościami. Przytulny salon z piecem zachęca do odpoczynku i spróbowania typowych specjałów Villanderer.
Jedzenie i picie
Speck, ser, "Kaminwurzen", pieczony ziemniak, "Schlutzer" - kluseczki serowe, knedle ze szpinakiem i speckiem. Jesienią: krupnik i zupa ziemniaczana, kluski ziemniaczane ze szpinakiem, półmisek mięs z kapustą, placki ziemniaczane "Blattlen", kasztany, słodkie pierożki "Krapfen". Zimą i wiosną: na zamówienie pierogi ziemniaczane, pyzy z kapustą i szpinakiem, pierożki "grüne Zaache", smażone żeberka, wołowina i wieprzowina, "Kniekiechl" [pączki bawarskie], różne ciasta. Soki: z czarnego bzu, malin, czarnej porzeczki oraz jabłek.
Nasze wina
Müller-Thurgau ‘15 wydziela przyjemny aromat jabłek. Jego orzeźwiająca kwaskowatość i umiarkowane ciało czynią z niego odpowiedniego przedstawiciela gatunku. Czerwone Cuvée ’15 ze szczepów Portugieser i Vernatsch na podniebieniu jest raczej lekkie i nieskomplikowane, lecz dzięki bąbelkom bardzo przyjemne. Zweigelt ’15 pachnie owocem czarnej wiśni. Podniebienie uwodzi delikatnymi garbnikami.
Samochodem
Z drogi Klausen-Waidbruck skręcić w prawo przy Villanderer Handwerkerzone Kalchgruber. Po ok. 1,5 km po prawej stronie znajduje się Pschnickerhof.
Pieszo
Z Klausen szlakami nr 4 i nr 15 oraz drogą Keschtnweg nr 16 do Pschnickerhof (czas: 1 godz.). Szlakami nr 10 i 17 można dojśc do Sauders, Barbian i Dreikirchen.
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Pschnickerhof w Villanders

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player