X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Wargerhof

wiejska gospoda w Mölten 

Wargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Wargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - urlop w gospodarstwie - Südtirols Süden
Wargerhof
Rodzina Schwarz Götsch
Schlaneiderstr. 12
39010 MöltenMölten
Telefon +39 349 2672535
faks +39 0471 667389
info@wargerhof.com www.wargerhof.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte przez cały rok od piątkowego popołudnia do niedzieli. Zamknięte od połowy listopada do końca lutego i od początku czerwca do połowy lipca. Zaleca się wcześniejszą rezerwację.
Twoja wiadomość
*
Wybierz odpowiedź Język
*
Tytuł
*
imię
*
Nazwisko
*
Ulica
 
Kod pocztowy
 
Miasto
 
Kraj
*
Adres e-mail
*
Telefon
 
Wprowadź numer znjadujący się obok (ochrona antyspamowa)*
 
*
* Wymagane pola
Samochodem
Jechać z Terlan przez Mölten dalej w kierunku Schlaneid. 300 m po wyjechaniu z Mölten skręcić w prawo w wąską drogę (uważać na znak). 200 m dalej znajduje się gospoda.
Pieszo
Z centrum miejscowości Mölten drogą nr 13 do gospody (czas: 15 min). Z gospodarstwa prowadzi także pętla: przez Mölten i Gschleier z powrotem do punktu wyjścia (czas: około 1 godziny).
Podręczny szkic dojazdu