X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Vahrn
Hubenbauer

Hubenbauer

wiejska gospoda w Vahrn 

Hubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Hubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - EisacktalHubenbauer - Vahrn - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Hubenbauer
Rodzina Stolz
Schattengasse 12
39040 VahrnVahrn
Telefon +39 0472 830051
info@hubenbauer.com www.hubenbauer.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Od 10 kwietnia do końca sierpnia otwarte w piątki od 16:00, w sobotę i niedzielę od godz. 12:00. Od połowy września do początku grudnia od poniedziałku do piątku w godzinach od godz. 18:00 - w południe wymagana rezerwacja. W weekendy otwarte już od godz.12:00. Nieczynne w środy. Zalecana rezerwacja.
Opis gospodarstwa
Pierwsza wzmianka o gospodarstwie Hubenhauer, które mieści się w zabytkowych budynkach, pochodzi z 1197 r. W 2002 r. rodzina Stolz odnowiła budynek, starając się zachować jego historyczne funkcje i charakterystyczne detale. W rustykalnej piwnicy serwuje się różne pyszne dania. Gospodarstwo oferuje również lokalnie warzone piwo.
Jedzenie i picie
Domowe specjały: szary ser, własne pieczywo, pięć rodzajów knedli, żurek, "Schlutzer", pierogi, „Bauerngröstl“, pierogi "Nockendreierlei", kiełbaski, "Krapfen", „Kaiserschmarrn“. Jesienią: krupnik, peklowane mięsa, żeberka, kaszanka, "Tirtlen" (we wtorki). Wiosną i latem: tatar wołowy, "Tirtlen" (w piątki). Piwo: jasne, pszeniczne. Soki: jabłkowy, malinowy, z czarnej porzeczki.
Nasze wina
Kerner ‘14 ma typowy elegancki zapach. W ustach otwiera się nieco bardziej i zaczyna się ujawniać wyraźniej. Końcowa subtelnie gorzkawa nuta dopełnia całości. Zweigelt ‘14 ma wiśniowy aromat. Na podniebieniu wyczuwa się subtelne taniny, które nadają strukturze tego wina pewien potencjał dojrzewania.
Samochodem
Zjechać z autostrady na Vahrn. Hubenbauer znajduje się w centrum miasta Vahrn, obok kościoła.
Pieszo
Hubenbauer leży bezpośrednio na drodze Keschtnweg w Vahrn. Z Brixen (Bressanone) można dotrzeć drogą nr 2 (czas: 1 godz.) lub z Tils drogą nr 20 (czas: 1,5 godz.)
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Hubenbauer w Vahrn

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player