X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
wiejska gospoda
Lajen
Buchnerhof

Buchnerhof

wiejska gospoda w Lajen 

Buchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Buchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - EisacktalBuchnerhof - Lajen - urlop w gospodarstwie - Eisacktal
Buchnerhof
Rodzina Schenk
Lajen-Ried 144
39040 LajenLajen
Telefon +39 0471 655829
ruchomy +39 349 3291714
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte od połowy września do połowy grudnia od godz. 12:00. Zamknięte w poniedziałki. Otwarte od 6 stycznia do 10 kwietnia od godz. 16:00. Zamknięte: poniedziałek i wtorek.
Opis gospodarstwa
Miejscowość Lajen-Ried jest powszechnie znana z tradycyjnego święta młodego wina "Törggelen" obchodzonego w dolinie Eisacktales (Valle Isarco). Gospodarstwo Buchnerhof warto odwiedzić nie tylko jesienią, kiedy można degustować młode wino i wiele innych przysmaków. Smakołyki z domowej kuchni i piwniczki rodzina Schenk serwuje w izbie z XVII-wiecznym piecem chlebowym. Zapraszamy do Buchnerhof - wasze ciało i dusza Wam podziękują!
Jedzenie i picie
Speck i ser, krupnik, "Schlutzer", kluseczki serowe, knedle ze speckiem, talerz wędlin z kapustą, omlety, „Kaiserschmarrn“, "Tirtlen" i "Krapfen" Jesienią: kasztany i orzechy włoskie. Na zamówinie: knedle ze szpinakiem lub "schwarzplentene" i smażone żeberka. Soki: z czarnego bzu, z porzeczki, malinowy i jabłkowy.
Nasze wina
Białe Cuvèe ‘14 ze szczepów Müller-Thurgau i Gewürztraminer jest wyjątkowo udanym winem. W aromacie i smaku wyczuwalne są właściwości owoców z niskiego w sezonie plonu. Rotwein ‘14, Cuvée ze szczepów Portugieser, Vernatsch i Zweigelt, zapachem przyjemnie przywodzi na myśl dojrzałe truskawki. W ustach wyczuwa się harmonijną pełnię przyjemnej kwaskowatości i miękkich tanin. Zweigelt ‘14 ma owocowy zapach. W ustach wykazuje umiarkowaną pełnię i trwałość.
Samochodem
Z Klausen w kierunku Gröden, tuż przed skrzyżowaniem do Lajen, za przystankiem autobusowym skręcić najpierw prawo, a następnie w lewo. Po 500 m drugie gospodarstwo po prawej stronie.
Pieszo
Z Waidbruck drogą nr 35 (czas: 40 min) lub z Klausen przez Albions do Buchnerhof (droga nr 5, czas: 1,5 godz.).
Podręczny szkic dojazdu
Materiał audio:
Buchnerhof w Lajen

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player