X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.

Birkenhof

wiejska gospoda w Schluderns 

Birkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - Vinschgau
Birkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - VinschgauBirkenhof - Schluderns - urlop w gospodarstwie - Vinschgau
Birkenhof
Rodzina Hilber
Birkenhof 20
39020 SchludernsSchluderns
Telefon +39 347 4338931
info@birken-hof.com www.birken-hof.com
dodaj do przechowalni
Godziny otwarcia
Otwarte codziennie od Wielkanocy do 15 listopada. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
W gospodarstwie można kupić: soki owocowe i dżemy.
Opis gospodarstwa
Gospodarstwo Birkenhof położone jest nad miejscowością Schluderns (Sluderno) i słynie ze wspaniałych widoków na góry Ortler i górne Vinschgau (Val Venosta). To znakomite miejsce dla rodzin, turystów pieszych i rowerzystów. Idealne na relaks, gdzie w miłej atmosferze można się cieszyć wiejską kuchnią. Dużą popularnością cieszy się nowo powstały „jagodowy szlak“ (Beeren-Naschweg). Można tu również spędzić urlop w gospodarstwie.
Jedzenie i picie
Domowy chleb, speck, ser alpejski, "Kaminwurzen", suszona wołowina. "Schlutzer", knedle ze speckiem, ze szpinakiem, z wątróbką, z serem, kiełbasa z kapustą, jajka sadzone ze smażonymi ziemniakami, sałatki sezonowe, "Kaiserschmarn", "Vinschger Kapfen", sernik, gryczane ciasto, strudel jabłkowy. Na zamówienie: wołowina i pieczeń wieprzowa, "Schöpsernes" kluseczki ziemniaczane. Soki: z czarnego bzu, z melisy, z czarnej porzeczki, malinowy.
Samochodem
Jadąc z Merano, w Schluderns na pierwszym skrzyżowaniu skręcić w prawo, a w centrum wsi ponownie w prawo. Po 3 km dojedziemy do gospody (podążać za znakami).
Pieszo
Z Schluderns nad Leitenwaal do Greinhof, a następnie drogą Gschneirer Waalweg nr 21 (czas: 1,5 godz.) do Birkenhof. Można też z Schluderns przez Churburg do Hofschank (czas: 45 min).
Podręczny szkic dojazdu