X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
Home
Nowości i ciekawostki

Nowości ze świata agroturystyki

26.04.2017 - Urlop na rowerze w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu

Urlop na rowerze w gospodarstwie agroturystycznym
Niemalże pionowo lub prawie bez pedałowania
Jazda rowerem po Południowym Tyrolu to wymagający trail dla rowerów górskich, ale też urocze i spokojne wycieczki rowerowe.

Koleją Vinschger turyści mogą dojechać z Meran przez Vinschgau, do Mals, aby wrócić do Meran rowerem. W samym Vinschgau można korzystać ze 150 kilometrów doskonale oznakowanych tras rowerowych, również w dolnej części doliny Etsch i w całej dolinieEisacktal jest znakomita sieć dróg rowerowych.

Natomiast po opuszczeniu przetartych szlaków, gdy już przesiądziemy się na rower górski, otwiera się przed nami kraina nieograniczonych możliwości: trail i trasy wyczynowe. Zarówno wymagający, jak i niewyczynowi rowerzyści znajdą tam dla siebie idealne kwatery w gospodarstwach agroturystycznych spod znaku „Czerwonego Koguta“.

Wiele gospodarstw winiarskich i sadowniczych znajduje się bezpośrednio przy trasach rowerowych, natomiast gospodarstwa górskie, położone w cichych, bocznych dolinach, są komfortowymi bazami dla rowerzystów górskich. Posiłki na trasie oferują karczmy przy gospodarstwach oraz tradycyjne winiarnie.

Gospodarstwa z bezpłatnymi wypożyczalniami rowerów
> Pokój z możliwością bezpłatnego wypożyczenia rowerów
> Apartamenty z możliwością bezpłatnego wypożyczenia rowerów

Nasze archiwum