X Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności Click here for further information.
Home
Nowości i ciekawostki

Nowości ze świata agroturystyki

15.11.2016 - Katalog 2017 - Urlop w gospodarstwie agroturystycznym

Urlop w gospodarstwie 2017
Urlop w gospodarstwie agroturystycznym w Południowym Tyrolu oznacza: śniadanie na bazie domowych produktów, mycie się w świeżej, źródlanej wodzie, mile spędzony czas w obszernym apartamencie z pięknym widokiem, woń siana lub śnieżnego powietrza. Tu zasmakujesz prawdziwie wiejskiego życia. Gwarantuje to marka „Czerwony Kogut“. W nowym katalogu 2017 przedstawiono 500 gospodarstw agroturystycznych reprezentujących kulturę wsi w Południowym Tyrolu.

Tu zasmakujesz prawdziwie wiejskiego życia. Gwarantuje to marka „Czerwony Kogut“. W nowym katalogu 2017 przedstawiono 500 gospodarstw agroturystycznych reprezentujących kulturę wsi w Południowym Tyrolu.

Wszystkie gospodarstwa spod znaku „Czerwonego Koguta“ łączy autentyczne kultywowanie wiejskiej kultury, szeroka oferta domowych produktów oraz serdeczna gościnność. Ilość symbolicznych kwiatów (od jeden do czterech) w katalogu to informacja o jakości gospodarstwa. 144-stronicowy katalog będący swoistym przewodnikiem po wiejskich obszarach Południowego Tyrolu zawiera wiele informacji, wskazówki dotyczące dojazdu i przejrzyste mapy
Katalog jest wysyłany bezpłatnie, a można go zamówić w zakładce Katalogi. Mogą Państwo przeglądać gospodarstwa online dzięki wyszukiwarce internetowej z wyszukiwarki.

Nasze archiwum